Wieszak na ubrania w sypialni?

Coraz więcej osób decyduje się na postawienie odkrytego wieszaka na ubrania w pokoju dziennym lub sypialni. Jeszcze kilka lat temu uchodziłoby to za nieelegancki, jednak dziś jest to prawdziwy hit. Metalowy wieszak na ubrania jak ten z www.Dedekor.pl, jest nie tylko praktyczny, ale może również stanowić element dekoracyjny. Często oplatany jest on światełkami lub mieniącymi się kulami. Eksponowane ubrania mogą być przypadkową zbieraniną lub starannie dobranym zestawem. Moda na tego rodzaju ozdobę króluje w mediach społecznościowych.

funkcjonalny wieszak na ubrania

Niska cena

Wieszaki na odzież nie należą do najdroższych. Całkiem porządny i trwały model kupimy już za kilkadziesiąt złotych. Nawet jeśli po pewnym czasie nam się znudzi, to możemy go po prostu złożyć i schować do szafy. Dostępne są zarówno modele na kółkach, jak i bez. Do najpopularniejszych należą wieszaki w kolorze białym lub czarnym.

Pamiętaj o szczegółach

Jeśli zdecydujesz, że zakupiony wieszak będzie formą ozdoby Twojego wnętrza, to nie zapomnij o detalach. Do kompletu warto dobrać komplet welurowych wieszaków, które prezentują się niezwykle efektownie. Plastikowe lub metalowe nie będą prezentować się dobrze. Musimy jednak pamiętać, że koszt całego kompletu aksamitnych i ozdobnych wieszaków jest znacznie wyższy.