Polskie telewizory od a do z

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że nie tylko firma Manta produkuje telewizory w Polsce. W naszym kraju można znaleźć bardzo wiele rzetelnych firm, które składają w Polsce nawet matryce. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą bliżej poznać polskie telewizory (manta.com.pl/product-category/telewizory-i-tunery/telewizory-led/) i dowiedzieć się, czy warto skorzystać z ich dobrodziejstwa.

Telewizory Manta

Manta to jedna z niewielu firm, która w całości składa telewizory na terenie Polski. Mowa tutaj nawet o zaawansowanych telewizorach 3D, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności. Pamiętać należy jednak o tym, że w dużej mierze polskie telewizory Manta oparte są na matrycach LG, które importowane są z zagranicy.

Telewizory wyprodukowane w Polsce

Osoby, które chcą przy wyborze sprzętu kierować się przede wszystkim patriotyzmem, powinny zwrócić szczególną uwagę na telewizory LG i Sharp, które można kupić praktycznie w każdym sklepie. Obie firmy mogą pochwalić się bardzo dużym zapleczem produkcyjnych w Polsce. LG na terenie Polski posiada bardzo duże fabryki, które zajmują się nie  tylko montażem telewizorów, ale również produkcją zaawansowanych technologicznie matryc LCD. Fabryki znajdują się pod Wrocławiem w Mławie i Kobierzycach.

Sharp to także bardzo ceniona na rynku firma, która praktycznie od zera tworzy telewizory w okolicach Torunia. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie w Polsce powstały telewizory z serii Sharp Aquos, które biją rekordy sprzedaży na całym świecie.