Nowoczesne wieszaki na ubrania do każdego wnętrza

Ścienne wieszaki na ubrania dostępne są w wielu odsłonach, dzięki czemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Wybrać można nowoczesne wieszaki, które kontrastują z całą stylizacją lub też można postawić na wieszaki harmonizujące z kolorem ścian i mebli.

Jakie wieszaki są obecnie w modzie?

W obecnym sezonie największym zainteresowaniem cieszą się wieszaki o abstrakcyjnych i mocno surrealistycznych formach. W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzą się wieszaki w formie napisów. Dekoracyjne wieszaki mogą okazać się najbardziej wyrazistym elementem w danym wnętrzu. Efektywne wieszaki są w stanie ożywić nawet najbardziej ponure stylizacje wnętrz.

Drewniane wieszaki dla wymagających użytkowników

Wieszaki drewniane są doskonałym wyborem dla osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysokiej jakości wykonaniem, oryginalnym designem i przystępną ceną. Nie można zapominać także o tym, że drewno jest ekologicznym materiałem przyjaznym środowisku naturalnemu. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie wieszaki wykonane z drewna sosnowego i dębowego. Osoby, które mają nieco więcej gotówki do wydania mogą postawić na wieszaki wykonane z drewna egzotycznego.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór wieszaków na ubrania jest bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dobry wieszak powinien posiadać poprzeczkę i drewniane rowki na ramionach. W dużej mierze to właśnie dzięki tym niewielkim dodatkom znacząco zwiększa się funkcjonalność wieszaków. Bardzo wiele drewnianych wieszaków na ubrania pokrytych jest specjalną warstwą antypoślizgową, dzięki której ubrania nie zsuwają się tak szybko. Ogromną rolę odgrywa również haczyk. Godne uwagi są nie tylko drewniane haczyki, ale również modele wykonane ze stali nierdzewnej. Drewniane wieszaki na ubrania bardzo często są polakierowane, dzięki czemu znacząco zwiększa się ich wytrzymałość na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Bezbarwny lakier zapewnia także ochronę przed wilgocią, która jest największą zmorą drewnianych dodatków.