Jak urządzić toaletę

Remont czy wykończenie toalety wiąże się z koniecznością podjęcia wielu decyzji. Jedną z nich jest wybór systemu wc w naszej toalecie. Ta z pozoru błaha kwestia zasługuje na analizę – wybrany system będzie nam przecież służył przez kolejne lata.

Jakie rozwiązania są dostępne na rynku?

Od lat równolegle funkcjonują dwa systemy montażu wc: są to tak zwane wc kompakty, czyli toalety wolnostojące ze stojącymi miskami sedesowymi, a także systemy bazujące na stelażach podtynkowych.


To pierwsze rozwiązanie wiele lat temu było jedynym systemem montażu, stąd jego powszechne występowanie w starszym budownictwie. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się zabudowy podtynkowe i dziś to właśnie one cieszą się największą popularnością.

Czy warto wybrać stelaż podtynkowy?

To pytanie z pewnością zadaje sobie każdy, kto remontuje lub urządza nową łazienkę. W sklepach dostępne są obydwa systemy, warto jednak zastanowić się, jaki efekt chcemy w naszej łazience uzyskać. Stelaż podtynkowy pozwoli stworzyć ładną i estetyczną zabudowę, pasującą do nowoczesnych wnętrz.

Poszukując odpowiednich rozwiązań, warto wziąć pod uwagę stelaż podtynkowy Grohe. To sprawdzone, niezawodne sprzęty niemieckiej produkcji, które cieszą się dobrymi opiniami klientów. Osoby poszukujące gotowych rozwiązań, zamiast stelaża powinny zwrócić uwagę na zestaw podtynkowy Grohe.

Jest to gotowy zestaw wszystkich niezbędnych sprzętów – zawiera nie tylko stelaż, ale również, m.in., miskę sedesową, dzięki czemu dokonując jednego zakupu będziemy posiadać niezbędne wyposażenie toalety. Wystarczy już tylko uzupełnić zakupy o armaturę łazienkową.

Decydując się na stelaż czy zestaw Grohe, będziemy mogli dobrać pozostałe sprzęty w pasującej stylistyce, co pozwoli stworzyć wnętrze spójne i zadbane, a przede wszystkim charakteryzujące się wysoką jakością i funkcjonalnością.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem Ekspercilazienek.pl