Firma Withings wprowadziła na rynek nowe urządzenie do śledzenia problemów ze snem

Firma Withings wprowadziła na rynek niesamowite i niezwykle przydatne dla wszystkich tych ludzi, którzy podejrzewają, że mają bezdech – stan zaburzonego oddychania podczas snu. Mówimy o nowym zaktualizowanym urządzeniu o nazwie Withings Sleep Analyzer, czyli jest to mata monitorująca oddech, która zastępuje poprzednie urządzenie  o nazwie Withings Sleep i jest specjalną matą kontaktową, która jest umieszczona pod materacem użytkownika i monitoruje różne wzorce oddychania, ruchu i zmiany faz snu podczas snu, co pozwala na wykorzystanie go jako dość dokładnego urządzenia pomiarowego.

Nowoczesna mata monitorująca oddech

Warto zwrócić uwagę na fakt, że programiści z firmy Withings chcieli już wcześniej udostępnić swoim użytkownikom podobne urządzenie, ale głównym problemem było to, że musieli zmienić algorytmy leżące u podstaw funkcjonalności urządzenia monitorującego oddech. Teraz firma postanowiła zrobić to inaczej, tworząc jeszcze bardziej zaawansowany gadżet, który skupia się nie tylko na wzorcach snu i ruchu, ale także na wcześniejszej bazie danych podobnych nagranych momentów. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://alstor.pl/medycyna/withings-sleep-analyzer-mata-monitorujaca-sen-z-certyfikatem-medycznym/.

Jak działa mata ?

Wszystko to jest przekazywane za pośrednictwem sygnału Wi-Fi bezpośrednio do specjalnej aplikacji mobilnej firmy, za pomocą której użytkownik może monitorować różne zakłócenia snu, jeśli takie wystąpią. W nowej macie monitorującej oddech zintegrowano osobną część oprogramowania odpowiedzialną za ewentualną diagnostykę bezdechu i innych problemów i zaburzeń oddychania podczas szybkich i wolnych faz snu – same fazy stały się również lepiej czytelne, według wstępnych testów firmy Withings, która również jest zainteresowana zapewnieniem swoim użytkownikom jeszcze bardziej zaawansowanej funkcjonalności.